scorecardresearch

DEVLER MİNİKLERLE BULUŞTU

829 izlenme
Kategori Spor
Eklenme Tarihi 5 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Tofaş basketbol takımı oyuncuları “Isının çocuklar sıra sizde” sloganıyla Korupark Alış veriş Merkezinde Bursa’lı basketbol severlerle biraraya geldiler.

TOFAŞ A takım oyuncuları Tofaş Basketbol Okullarında Basketbol eğitimi gören öğrencilerle ve ziyaretçilerle bir araya gelerek tecrübelerini ve bilgilerini Bursa’lı basketbol severlerle paylaştılar.

Beko Basketbol Ligi ve Avrupa Kupaları’nda yoluna devam eden TOFAŞ’ın yıldız oyuncuları Bursa Tofaş Basketbol Okulu’nda eğitim gören minik basketbolcular ve Koru Park alışveriş merkezi ziyaretçileriyle bir araya geldiler. Kırmızı Beyazlı kulübün sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde yürüttüğü organizasyona A Takım oyuncuları tam kadro katılırken çarşı içine kurulan pota minik basketbol severlerin atış bombardımanına uğradı.

BÜYÜK MOTİVASYON
Kırmızı Beyazlı oyuncular geleceğin basketbol yıldızlarına oyun kuralları ve atış taktikleri verdi. Yoğun ilgiyle karşılaşan oyuncular çocuklara imza dağıttı. TOFAŞ alt yapısından yetişen oyunculardan Kenan Sipahi bu tür organizasyonların yurt dışında çok yapıldığını söyleyerek, “Ben alt yapıda oynarken A takımdaki ağabeylerimle buluşmak her zaman büyük motivasyon sebebi olmuştur. Ayrıca basketbolu sevdirmek için çok güzel bir düşünce” diye konuştu.

HEYECANLARI MUTLU EDİYOR
TOFAŞ’ın basketbol okullarında eğitim gören örenciler dışında bu spora adım atmak isteyen çocuklarla bir araya gelmenin önemli olduğunu söyleyen kaptan Can Altıntığ, “ Bizde bu yollardan geçerek şuan durumumuza geldik. Çocukların heyecanla bu işe tutunmaları ve Basketbolu merak etmeleri bizi çok mutlu ediyor. Onlar içinde bizim içinde keyifli bir gün oldu. İsteğimiz bu tip organizasyonları artarak sürmesi” dedi.

Etiketler